kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i pomału zdobywała sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie kawy wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – trzeba włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Kawy single origin z Etiopii i Brazylii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – również w Polsce – wiele ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, bo stworzyło go wiele najrozmaitszych składników, m.in. pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Dodawanie do tego typu kaw dodatków aromatyzujących lub mleka zabija ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w biurach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zazwyczaj mieści się w przedziale 1,20-1,60 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Rozsądne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Z ich pomocą będziemy radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, a przy tym podamy koleżankom wysokiej jakości napój podczas weekendowych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą nadawać się do naszego sprzętu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]