Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Dalsze informacje o bluzach sportowych.

Kto codziennie trenuje z pewnością dobrze wie, że tylko dobra odzież sportowa umożliwia taką aktywność w zupełnym komforcie. Kompletując ubiór na treningi, zwłaszcza tych outdoorowe, jak gra w tenisa, bieganie czy jazda na rolkach, nie zapominajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy lifestyle a bluzy sportowe – kluczowe różnice

Modele bluz z kapturem, zamkiem błyskawicznym lub bez nich od dziesięcioleci są już standardowym elementem codziennego ubioru. Nie zadziwiają nawet w zakładach pracy, gdzie dotychczas obowiązywały restrykcyjne zasady odnośnie ubioru. Bluzy postrzegane są jako odzież typu lifestyle, dlatego że są wygodne i nie ograniczają ruchów, a wykorzystanie w nich ciepłych tkanin sprawia, iż to doskonała odzież wierzchnia na wczesną jesień i późną wiosnę. Bluzy sportowe, chociaż posiadają podobny krój, na wiele sposobów różnią się od bluz lifestyle. Te ostatnie przeważnie wytwarzane są w 100% z bawełny bądź bawełny z niewielkim dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast często zrobione są wyłącznie z poliestru. Jest to wyjątkowo odporny na zniszczenia materiał, który nie ulega zbyt szybko rozciąganiu i rzadziej się rozdziera. Dlatego też jest świetny do wytwarzania z niego strojów sportowych, które muszą znieść ogromne przeciążenia oddziałujące na nie w trakcie wytężonego treningu. Poza tym poliester świetnie odprowadza wilgoć ze skóry, dzięki czemu zawodnik nie spędza długich godzin w zawilgoconych od potu ubraniach.

Zamawiaj bluzy sportowe wysokiej jakości – posłużą Ci bardzo długo

Wybierajmy głównie ubrania najlepszych marek. Rzecz jasna, musimy wówczas przygotować się na wyższą cenę takiej bluzy, lecz w zamian mamy wysokiej klasy produkt z wytrzymałych tkanin, który zapewne posłuży nam wiele miesięcy. Jeżeli jakiś typ bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie jest wskazane ubierać zamiast niej casualowej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie mają dodatkowe protektory na łokciach, które ochraniają bramkarza w trakcie wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz, który chroni przed wiatrem. By być pewnym, iż dostajemy oryginalne ubranie, wybierajmy sklepy firmowe albo prowadzone przez oficjalnych hurtowników, które oferują szeroki asortyment bluz sportowych męskich, damskich oraz dla dzieci.

Adres firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]