bagażniki dachowe

Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport dużej liczby walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz auta.

Adres firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]