Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Jeśli chcesz zamówić słój z kranikiem, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]