Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Skorzystaj ze wsparcia złotnika Kraków na obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Kupno złotego łańcuszka, broszki bądź pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić obrączki ślubne albo pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej wskazówki złotnika. Wskaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się na ślub, imieniny czy chrzest.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Poprawi również obwód pierścionka, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś unikalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]