papierowe serwetki, serwetki papierowe dekoracyjne

Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Serwetki papierowe to artykuły higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej kawiarni, restauracji czy dowolnego lokalu podającego pożywienie. Jakie typy serwetek są zwykle używane? Na co należy zwrócić uwagę przy ich zamawianiu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez lodziarnie, zakładowe i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe materiały higieniczne są wspaniałym zamiennikiem klasycznych serwetek wyprodukowanych z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na kosztach ich czyszczenia i składowania. W sprzedaży obecne są różnego rodzaju serwetki papierowe – grubsze 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas użycia, dzięki czemu znakomicie wypełniają swoje zadanie, a także jednowarstwowe serwetki dyspenserowe przeznaczone do stołówek samoobsługowych.

Serwetki papierowe – jaki typ wybrać?

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją restaurację w mocne serwetki jednorazowe? Rozważ zakup tych, które są dozowane pojedynczo. Umożliwia to uzyskanie sporych oszczędności, ograniczając w tym samym czasie ilość wytwarzanych śmieci. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne na rynku w rozmaitych kolorach – są one wytwarzane dla lokali, w których niezwykle istotne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Na specjalną wzmiankę zasługują papierowe serwetki firmy Tork charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i niebywałą wręcz absorpcją wilgoci. Produkty te można kupić zarówno w odmianie pasującej do standardowych dozowników na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dozowników na ladę bądź do zabudowy.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]