balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]