Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Jeśli chcesz kupić butelki szklane 500ml w hurcie, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to także branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, pysznego albo zdrowego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zapakowana tak, by produkt dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoje oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Jasne jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo ocet, dżemy czy piwo kraftowe, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania całymi paletami zwykle można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania wina, piwa bądź soków) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z butelkami i słoikami hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]