Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Znajdź shuttersy.

Planując wystrój pomieszczenia, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zwykle wybiera się szablonowe rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Shuttersy – nowinka w europejskich domach

Główną właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się i można bez trudu je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od fantazji lokatorów. Wytwarza się je z PCV, płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzają się na drzwiach i w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się nadal okazjonalnie, ale większość zapewne kina lub telewizji, ponieważ tego typu okiennice są często wykorzystywane na terenach z ciepłym klimatem, czyli w południowych Stanach USA czy w Australii.

Shuttersy nadają pomieszczeniom niezwykle stylowy wygląd

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko świetnie się prezentują, lecz mają także praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie regulować użycie padającego światła: w upalne miesiące powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, a więc wpływają na podwyższenie wartości posesji. Trzeba także zaznaczyć, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez pomocy linek, co rodzice małych dzieci oraz właściciele psotliwych psów i kotów, które przerwać dyndające linki, uznają zapewne za spory atut.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]