Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Więcej o mini przyłbicach.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, nieodwołalnie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają obowiązek używania licznych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do przychodni lub kina, gdzie na ogół obracamy się w większym gronie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w postaci przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z tkaniny za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami identycznie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi plusami są wytrzymałość, komfort i niewielka waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą popularnych detergentów.

Kto powinien zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby powyżej 50 roku życia, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne w czasie wykonywania pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest kłopotliwe. Młodzież z całą pewnością uzna za zaletę również to, że nie zakłóca ona działania FaceID.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]