Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Zobacz, gdzie kupić etykiety na butelki, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na urodziny, Sylwestra lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o dacie i miejscu wesela, podziękowanie za obecność lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie imieninowej.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj domowe alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne nalewki, wina czy soki, a następnie wręczasz je znajomym albo rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]