Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki z koralem, wejdź na www.bizutik.pl

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada również właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nie są ani zbyt ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki typ biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych polskim strojem ludowym.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]