kapsułki lavazza a modo mio

Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Marek przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy i tworzono ich oryginalne mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu zachwyca jakością swoich mieszanek, wyznaczając wzorce również w obszarze kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich odpowiedniki

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych dzisiaj ekspresów na kawę w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz moment. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tę markę. W tej chwili w sprzedaży nabyć można wiele zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale nadal wyróżniają się ciekawym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (Intenso Gola lub Vigoroso Ira), smakowitą mieszanką samej arabiki (Venezia), ale także napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]