Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Potrzebujesz taniej drukarki 3D? Sprawdź http://bit.ly/2nyoPJe.

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nieomal o 90%. Nadrzędne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można błyskawicznie uzyskać tożsame makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]