kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały oraz inne materiały. Istotne są wszak nie tylko ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie na pewno rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię warto sprawdzić, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy czy bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne oraz świetnie się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają długie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy oczywiście zaznaczyć, że kobiety o trochę innej buzi także mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz wyobraźni złotnika. Szczególną popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej kupić? To rzecz naszych preferencji – czasem korzystniej prezentować się będą kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]