Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Oryginalne części Renault zamówisz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]