czapraki, czapraki dla koni

Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot konia. Przemyślana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]