Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Szukasz biżuterii z koralem? Sprawdź www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, koral wycisza osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do codziennych kreacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral spotykany jest odcieniach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , wolne od stresu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]