Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, kto oferuje serwis okien Warszawa.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają również warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]