Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Catering przekąski - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudnością, o ile posiadamy wystarczająco wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów, jak również następnie własnoręczne przygotowanie z nich apetycznych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, iż powinno się odpuścić pomysł uczczenia ważnej rocznicy. W takiej sytuacji można poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Finger food spożyjesz nie używając sztućców widelca

Catering kanapkowy, nazywany także cateringiem finger food, to oferta skierowana głównie do firm, jakkolwiek decydują się na nią coraz częściej także różnorodne stowarzyszenia i osoby prywatne urządzające prestiżowe bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w potrawy typu finger food, a więc maleńkie przekąski, które da się skonsumować bez zasiadania przy stole i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to porcja na “raz”. Finger food to na ogół kanapki, roladki lub tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten typ cateringu idealnie zdaje egzamin na imprezach, podczas których organizatorom zależy na kontakcie zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie swobodnych konwersacji, a przy tym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do osób usadzonych przy jednym stole.

Catering z przekąskami – tańszy niż wyszukane menu

Zlecenie organizacji cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma dużo zalet, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem gości eventu. Ciepłe i chłodne napoje oraz potrawy leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację eventów głównie w niedużych wnętrzach, gdzie zmieszczenie właściwej liczby stołów byłoby trudne. Catering bazujący na przekąskach momentalnie powoduje również, iż uroczystość ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Należy podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż eleganckie obiady, a jednocześnie zapewnia większą swobodę dobrania ich do gustów żywieniowych gości imprezy. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko bywało główną przeszkodą przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]