Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D. Zajrzyj tu, aby skorzystać z doświadczenia fachowca.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj istotny punkt reklamy marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby wśród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, firm lub ofert. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google wszystkich aktualnych informacji, odpowiedniej prezentacji firmy, umieszczenie estetycznych fotografii i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje też inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów go stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niewiele przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na stworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]