Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Chcesz zamówić catering na dowóz? Zajrzyj tu.

Gdy organizujesz ważny event rodzinny bądź firmowy, na który spraszasz znaczną ilość uczestników, zapewne nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz soki w supermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków potrzebują odpowiedniej oprawy także w obszarze posiłków. Zatem nie wypada rozstawić na stołach osób zaproszonych po prostu ciasta oraz wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringu z reguły świadczą parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrzcin lub ślubów, catering dla firm oraz catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, dlatego znacznie różnią się od siebie np. ceną i katalogiem posiłków sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie przedstawić swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego typu to chleb powszedni, zatem długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Zamówienie cateringu pomaga zaoszczędzić czas

Przygotowanie poczęstunku nawet dla małej grupy gości może być znacznym problemem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na uzgodnienie pozostałych ważnych elementów wydarzenia. Jest to też możliwość podania uczestnikom fenomenalnych dań przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Trzeba przy tym zaakcentować, iż istotnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]