Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Oferta lokalu na urodziny w Krakowie w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Na ogół z okazji urodzin, imienin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych imprez z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których huczne obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Urządzać imprezę w mieszkaniu czy wynająć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i pić alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jednak kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność wyprawienia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół grupa znajomych postanawia urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz równocześnie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne dania imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

Sala na 18 urodziny – wygląd pomieszczenia także jest ważny!

Każdy ma świadomość, że osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Polecamy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 lat, a takich może nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali też jest niezwykle ważny, aby zaproszeni w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Wypada więc postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z podanych wskazówek oraz optymalnie rozstawi stoły z napojami i posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb i finansów klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]