Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków? Zajrzyj tutaj.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie musimy opłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]