Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor transportu wciąż się rozwija, a to na skutek globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na eksport oraz import. Jednoczenie wymaga również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, BDF oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są zawsze materiały wysokiej jakości, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzech dekad umożliwia spółce Gniotpol Trailers tworzenie nowatorskich projektów na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu wyjątkowo wymagających towarów.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia lub w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o asekurację odbiorców, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są zawsze dostępne, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Źródło zdjęcia: gniotpol-trailers.com.