Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Na https://bit.ly/372SfkZ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go do znalezienia potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług używają przeważnie fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep rtv kraków”, “restauracja włoska kraków” czy “wizażystka kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również rozbudowę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]