Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Więcej o parking lotnisko Balice.

Najistotniejsze atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymią popularność, to szybkość, możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu i komfort. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu musi przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kwestie łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Tani parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niesłychanie przydatne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na kilka ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]