Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Parking długoterminowy przy lotnisku – czy warto z niego korzystać?

Zainteresowany Kraków lotnisko parking długoterminowy? Zajrzyj tutaj.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego oferty?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje również darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]