Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Dowiedz się, kto oferuje catering biurowy.

Konferencja, negocjacje biznesowe albo szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na planowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Kursy oraz konferencje biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, między którymi wskazane są zazwyczaj dwie niezbyt długie przerwy, w czasie których nie da się zjeść większego obiadu w najbliższej jadłodajni. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie odzieży i rąk. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są niesłychanie ważne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze kwestii poruszanych na kursie. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]