Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych - dalsze informacje o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby uczcić podpisane kontrakty, jak również rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, kursy czy sympozja. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Jak dobrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Gdy nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto sprawdzić oferty wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy marki, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w byle jakim lokalu. Należy przy takich okazjach zaplanować event w stylowym miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość wydarzenia. A jeżeli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba postawić na lokal, znajdujący się obok bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering dobrej firmie

Planując imprezę firmową nie można przeoczyć tak istotnego elementu, jak zapewnienie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce pysznych dań dla gości, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. Podczas ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i znakomicie wyglądające dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]