O pozycjonowaniu stron

O pozycjonowaniu stron

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www - usługa dla Ciebie

Pozycjonowanie to rozmaite działania mających na celu zwiększenie widoczności stron w organicznych (a więc w bezpłatnych) wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej zgromadzi odwiedzających witrynę, co w rezultacie powinno prowadzić do zwiększenia przychodów firmy. Dodatkowym plusem tego działania jest poprawa rozpoznawalności brandu, usługi albo produktu.

Google ocenia wszystkie witryny internetowe na podstawie blisko 200 rozmaitych czynników. Efekt tej ewaluacji przesądza o tym, na której pozycji strona albo jej podstrona wyświetli się internaucie w SERP na dane słowo kluczowe. Za istotne czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uważają m.in. jakość contentu, prędkość ładowania, a także linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne).

Wstukując w wyszukiwarkę Google jakąś frazę, internaucie zostanie zaprezentowany wykaz stron, których treść została uznana za najlepszą odpowiedź na powyższe hasło. Jakie adresy pojawią się w wynikach na najlepszych pozycjach? W głównej mierze te, których treść jest niepowielona z innych witryn i odpowiednio nasycona przemyślanymi słowami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma też prędkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na mobile, ale i desktopowej), poprawnie zoptymalizowanie kodowanie, jak również ilość linków przychodzących do naszej witryny.

Czy powinno się powierzyć pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej zewnętrznemu podmiotowi?

Google cyklicznie usprawnia algorytm, wobec tego warto oddać pozycjonowanie i optymalizację stron i sklepów fachowcom. Świetnym wyborem będzie firma SEO posiadająca kilkuletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach pracuje szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz również tworzenia stron i social mediów. Zlecając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które także rozwiną firmę.

Otwierasz biznes? Pozycjonowanie w Google to obecnie konieczność!

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa skierowana do właścicieli stron, których zadaniem jest dotarcie do klienta i sprzedaż usług lub wyrobów firmy. Prowadząc nawet niszowy biznes niewyobrażalne jest obecnie nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją utworzyć, lecz nie podjąć się jej pozycjonowania. Biznesowi konkurenci nie śpią w staraniach o dotarcie do nowych klientów. Wedle badań w przybliżeniu 97% osób poszukuje online opinii o lokalnych markach, co wyraźnie pokazuje do jak obszernej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony lub sklepu w Top3 wyników wyszukiwania w Google niesamowicie zwiększa szansę, iż internauta wybierze nasze usługi.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]