Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Chcesz poznać więcej informacji o aktualizacji WordPress? Zajrzyj na wpmagus.pl.

WordPress, stworzony głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią. Ze względu na fakt, że jest szybki i bez przeszkód można opanować zasady jego obsługi, stosuje się go w tej chwili do projektowania wymyślnych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednakże ten CMS może być przyczyną problematycznych sytuacji, w związku z tym istotną i potrzebną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnego wdrażania najnowszych edycji CMS-a

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. Często jednakże przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o okresowej instalacji nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie bądź infekcję przez malware. Prócz tego, mimo iż WordPress jest niezmiernie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi problemami z należytym działaniem strony lub sklepu. Wobec tego konieczne jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, warto zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych firm, którzy troszczą się o sprawne oraz nieprzerwane funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również blogerom oraz freelancerom utrzymującym prywatne strony internetowe. W elementarnym dostępnym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, likwidowanie następstw ataków i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również różnego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]