Jak wybrać miejsce na wesele?

Jak wybrać miejsce na wesele?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sali ślubnej w Krakowie? Nie wahaj się! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – jak szukać?

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie bezproblemowa. Jeżeli na ślub zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, warto poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, udekorowanie stołów i wybranie menu. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż 40 minut.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]