Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Chcesz poznać więcej informacji o organizacji przyjęć? Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś mówi o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie święte, zabawy z okazji ukończenia pełnoletności czy chrzciny. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zamówienie stosownej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę dobierając miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ uroczystości wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. przyjęcie imieninowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których znaczną grupę gości mogą najmłodsi, jak komunie lub chrzty, dobrze jest zorganizować w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy podawane zaproszonym też powinno się dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wyszukanie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i ozdobienia stolików, przez przygotowania dań, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]