E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Szukasz szczegółowych informacji o tworzeniu sklepu WooCommerce? Dobrze trafiłeś! Skieruj się tu.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo dojść do wniosku, iż ekspresowo pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom wykonanie przelewów za towary m.in. przez DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o wykorzystanie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]