Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Parking Balice - zobaczcie co może wam zaproponować.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]