Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Poznaj więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie bądź chrzty, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a później przyrządzać oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa przewidziane jest na parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego warto zamówić catering weselny?

Urządzanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości zakąsek oraz trunków podawanych podczas imprezy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania były wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych kelnerów, szefów kuchni i managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Kartę dań wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi regułami, tak w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek odpowiadających estetyce wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc osobiście skompilować jadłospis z sugerowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować indywidualne kompozycje potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]