Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezy w Krakowie? Zajrzyj na lastrada.pl.

Sezon wakacyjny obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie imprezy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miejscowościach w Polsce odbywają się konferencje, gale bądź benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – istotna jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym wyprawisz piknik albo zabukowałeś salę bankietową? To świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych ciepłych dań, napojów i przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych wydarzeń nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa wydarzenia jest istotna – właściwy rozkład stolików, dopasowane ozdoby, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy zapewne docenią także, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Wskazówki dotyczące menu i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje zachwycające posiłki, ale także gruntownie zatroszczy się o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą dostarczone w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, by przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. Podczas ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie zakąski, napoje oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]