Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Dowiedz się więcej o designerskich meblach Poznań na https://tinyurl.com/yeepomtc.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zagospodarować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Równocześnie pragniemy, aby pomieszczenia manifestowały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane masowo przez znanych producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest o wiele większy aniżeli się wydaje. Polska również może się pochwalić stylowymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i stylowe

Noti to producent mebli, aktywny na polskim rynku już od ponad dekady i od powstania jego celem jest, by oferowane przez niego sprzęty były proste, wygodne, a równocześnie eleganckie i, co najistotniejsze, aby wyróżniała je wytrzymałość. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi projektantami, którzy kreują swoje projekty z pasją, dokładając wszelkich starań, aby maksymalnie odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną zaletą mebli Noti jest to, że znakomicie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko naturalne, m.in. poprzez stosowanie technologii redukujących skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je zobaczyć?

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Trefle czy Rollo bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wyselekcjonować te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskie meble tej marki można zobaczyć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Katowicach oraz w Lublinie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości https://noti.pl

Adres firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]