Stół drewniany – integruje członków rodziny i zdobi mieszkanie

Stół drewniany – integruje członków rodziny i zdobi mieszkanie

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz stoły rozkładane nowoczesne.

Czy postawiony w jadalni, w kuchni lub w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest głównym meblem w mieszkaniu. Tym samym wybierając stół należy zwrócić uwagę nie tylko na jego optymalny design, ale i jego jakość.

Stół w domu – buduje relacji z bliskimi

W salonie przebywamy przez najwięcej czasu i tam również z reguły odpoczywamy, jednakże to stół w kuchni jest prawdziwym centralnym punktem domu. Chwile, które spędza się na wspólnym spożywaniu dań z najbliższymi, najmocniej wpływają na wzmocnienie relacji rodzinnych oraz towarzyskich. Stół jednoczy, ponieważ umożliwia bliskość dużej ilości osób na małej przestrzeni, co w naturalny sposób rozbudza chęć interakcji pomiędzy bliskimi. Warto urządzać mieszkanie tak, aby wydzielić w nim miejsce na ustawienie stołu w odpowiedniej odległości m.in. od rozpraszającego uwagę telewizora. Dzięki temu nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale też spotkania bożonarodzeniowe czy urodzinowe pomogą domownikom skoncentrować się na tym co w danej momencie jest najważniejsze, czyli interakcji z krewnymi i ze znajomymi. Wiele badań wykazuje oprócz tego, iż spożywanie posiłków przy stole pomaga rozwinąć prawidłowe nawyki żywieniowe także u najmłodszych. Przy stole spożywamy posiłki powoli oraz bez stresu, na co pozytywny wpływ ma, naturalnie, interakcja z najbliższymi.

Nowoczesny stół do jadalni – niezwykła trwałość

Stół do kuchni czy jadalni powinien być solidny. Będzie wszak każdego dnia używany, nieraz nie tylko spożyć posiłek, ale także jako miejsce nauki, zrealizowania drobnych prac, do których potrzeba sporego płaskiego blatu czy nawet do zabawy, przykładowo gry w karty lub w gry planszowe i układania konstrukcji z klocków z maluchami. Nowoczesne designerskie stoły drewna litego od najlepszych projektantów wyróżniają się imponującym designem, naturalnością surowców wykorzystanych do ich wytworzenia (m.in. drewno orzechowe i dębowe), jak również niezwykłą solidnością wykonania, których brak w asortymencie meblowych sieciówek. Twórcy designerskich stołów wykonują również stoły rozkładane, użyteczne podczas sporadycznych spotkań w dużej grupie rodzinnym. Zamawiając designerski stół mamy gwarancje, iż kupujemy stół, który przeżyje lata. Mamy też opcję personalizacji mebla, a w konsekwencji lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać mieszkanie.

Adres firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]