Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Wytrzymałe pokrycia dachowe – blacha trapezowa

Jeśli chcesz nabyć blachy trapezowe na dach, koniecznie wejdź na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/

Blachy trapezowe na dach tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie a przy tym odporne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie także wspaniale prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08