Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Potrzebujesz kontenerów budowlanych? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]