Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z biura projektowego Kraków.

Biuro projektów świadczy obszerne spektrum usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie pilnuje rozwoju robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nieszablonowe, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równolegle ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne i biura. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może również przygotować plan praktycznych i przestronnych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]