blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek

Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz większe grono zwolenników, dlatego że idealnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Świetnie prezentującą się oraz wytrzymałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez niespodziewanych komplikacji. Takie pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję oraz świetnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem solidności oraz użytej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką, która gwarantuje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08