Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Potrzebujesz pokrycia dachowego? Wejdź na regamet.pl.

Zakładane przez dekady popularne dachówki betonowe i ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, a przy tym również ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ustawienie zajmuje z reguły znacznie więcej czasu. Inną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie dowolnej, nawet niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi obiektami, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w razie silnych zabrudzeń przyda się preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, zlokalizowanych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie rys. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny prócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych producentów.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08