Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Zamów drzwi aluminiowe z Niepołomic.

Aluminium jest metalem powszechnie wykorzystywanym w budownictwie, z którego coraz częściej wykonuje się drzwi oraz okna, będące alternatywą dla tradycyjnej stolarki drewnianej bądź tej z PVC. Przedtem okna oraz drzwi aluminiowe zazwyczaj zakładane były w biurowcach, w budynkach użyteczności publicznej oraz w halach targowych, jednak w ostatnich latach montuje się je też w domkach jednorodzinnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Zalety drzwi i okien aluminiowych

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, w przypadku budowy wielkopowierzchniowych konstrukcji. Stąd właśnie jest tak chętnie wybierana przez architektów drapaczy chmur – pozwala na wzniesienie obiektów, w których przeszklenia są przeważającą część fasady. Ten typ budownictwa przyjął się też w budownictwie indywidualnym – w ostatnich latach popularność zyskują domy, w których stosuje się drzwi oraz okna z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem do wnętrz wpada więcej światła słonecznego, a domownicy mogą napawać się krajobrazem sąsiadującej z nimi przyrody.

Ważnymi atutami metalu jakim jest aluminium jest jego ogromna odporność na działanie wilgoci i promieni słonecznych oraz korozję, jak również jego lekkość i plastyczność. Umożliwia to tworzenie rozległych, mocnych przeszkleń, nierzadko o stosunkowo nieszablonowych kształtach. Warto podkreślić, iż współczesne produkty stolarki aluminiowej cechują się dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom – producent systemów przesuwanych i okienno-drzwiowych

Rodzimy producent drzwi oraz okien aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, funkcjonuje na rynku od przeszło dwudziestu lat. Oferta firmy jest nadzwyczaj szeroka. To przede wszystkim systemy okienno-drzwiowe, fasadowe oraz przesuwane. W ofercie MTS Dom Sp. z o.o. znajdują się też ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium czy ramowe konstrukcje wypełnione siatką, montowane na oknach, witrynach i drzwiach, które tworzą zaporę chroniącą pomieszczenie przed owadami. Artykuły MTS Dom dostępne są w rozległej gamie kolorów, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, zatem bez problemu można wybrać optymalną barwę produktu do każdego projektu.

Adres firmy:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]