Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Świetnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż jest ono bardziej intymne i ciepłe, a odpowiednio konserwowany zachowa się w nienagannej kondycji nawet dziesiątki lat. Obecne techniki pozwalają doskonale łączyć cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym designem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają wykrzywieniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem oraz mnóstwo innych typów, które zachwycają estetyką i świetnie się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, ornamentowymi czy witrażowymi, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]