Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Potrzebujesz sprawdzić, kto sporządza projekty domów drewnianych całorocznych? Koniecznie skieruj się na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Klienci chętnie decydują się na postawienie takich posiadłości, ponieważ mają one mnóstwo zalet. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają też roboty związane z tynkowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali zyskują coraz szersze grono fanów. To kompozycja innowacji z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać fachowca

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z naturalnych materiałów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować również poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem schnięcia zaprawy. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym architektom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]