Co oferuje biuro rachunkowe?

Co oferuje biuro rachunkowe?

Potrzebujesz porady specjalistów z biura rachunkowego Katowice? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://bit.ly/2wLskQu.

Prowadzenie finansów w małych firmach okazuje się zazwyczaj źródłem sporych kłopotów. Mniejsze podmioty zazwyczaj nie mogą pozwolić sobie na to, żeby przyjąć specjalistę na etat, a ich szefowie nie zawsze umieją odpowiednio pokierować budżetem. Na szczęście wyjście z tej sytuacji jest prostsze niż sądzi część z nas – wystarczy jedynie postawić na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Co jednak dzięki temu zyskamy? Jak zyskać pewność tego, że poziom współpracy będzie zadowalający?

Nie musisz najmować do pracy księgowego – korzystaj z doradztwa biura rachunkowego

Na pomoc biura rachunkowego warto zdecydować się zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo finansów. Jeżeli zostawimy budżet firmy specjalistom ds. finansów, otrzymamy gwarancję, że ewentualne kontrole US nie skończą się nałożeniem mandatów. Usługi oferowane przez biuro rachunkowe to również oszczędność czasu oraz funduszy – nie trzeba troszczyć się o finansami samodzielnie, ani przyjmować do pracy specjalisty na pełen etat. Należy też napomknąć o swobodzie, jaką niesie ze sobą taka współpraca. Obecnie nie ma już konieczności regularnie jeździć osobiście do biura rachunkowego, jako że dużo spraw można koordynować z opiekunem naszego przedsiębiorstwa korzystając z poczty elektronicznej.

Biuro rachunkowe – które będzie najlepsze?

Wybierając biuro rachunkowe nie warto kierować się tylko kosztami obsługi – dziwnie niskie ceny obsługi najczęściej zwiastują jej niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego szczególną wagę przyłóżmy do dowiedzenia się, czy jego eksperci zdobyli odpowiednie uprawnienia, np. certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, który wystawiało Ministerstwo Finansów do 2014 r. albo certyfikat księgowego wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. Dobrze również, jeżeli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z obszaru finansów, oferuje dodatkowo usługi kadrowe, takie jak opracowanie umów o pracę, dzieło oraz zlecenie, sporządzanie raportów płacowych czy wyliczanie składek ZUS.

Adres firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]