Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Więcej na temat Flobo - automatycznej obsługi należności na https://tinyurl.com/y97kjgk9.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]